O pedikúře

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

O pedikúře

Pedikúra patří do oblasti služeb pro zdraví a krásu a důvody k jejímu absolvování jsou tak obdobné jako důvody pro péči o pleť a vlasy. Pěstěné nohy vypovídají o jejich nositelce či nositeli. I nohám je potřeba věnovat dostatečnou pozornost. Odborně provedená pedikúra dodá Vašim nohám péči a vám pocit svěžesti a lehkosti.

 

Dopřejte si profesionální pedikérské služby v našem studiu. Naší specializací je zdravotní pedikúra

 

Základní pedikúra

V našem studiu nabízíme mokrou pedikúru včetně speciální uvolňovací lázně nohou s úpravou nehtů a odstraněním zrohovatělé kůže. Dále si můžete dopřát terapii speciálním peelingem na nohy, zábalem, masáží nohou, popřípadě lakováním nehtů. V našem studiu si můžete skvěle odpočinout a relaxovat, zatím co se Vám bude o Vaše nohy starat naše pedikérka. Samozřejmostí je také poradenství v problematice péče o nohy.

Zdravotní pedikúra

Zdravotní pedikúrou je míněno ošetření problematických nohou. Naše pedikérky spolupracují s lékáři z chirurgie a kožního oddělení a jsou odborně vyškoleni v procedurách:

  • odstranění kuřích ok
  • ošetření ztvrdlé kůže z bradavic
  • zarůstající nehty
  • praskající paty
  • poradenství při mykóze nehtů

Po provedení zákroku Vám odborněporadíme s následnou domácí péči nebo léčbou.