Kadeřnické služby

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

Kadeřnické služby

 

Střihy

Dámský střih

Střih je to nejdůležitější pro snadnou úpravu Vašeho účesu. Společně s našimi profesionály vyberete ten nejlepší střih na míru právě pro Vás. Kadeřnice dle nejnovějších trendů a tvaru Vašeho obličeje vytvoří právě takový účes, který se k Vám hodí nejvíce a eliminuje veškeré nedokonalosti. Podtrhneme Vaši osobnost a spokojenost. Aby dlouhé vlasy byly krásné, musejí být především zdravé. Není nutno připomínat, že roztřepené konečky jsou pro Vaše vlasy úhlavním nepřítelem.

 

Pánský střih

Základem dokonalého pánského účesu je vynikající řemeslná technika a vrozený cit pro jeho vhodnost. Naše kadeřnice jsou speciálně školeny pro zvládnutí vysoce kvalitního pánského střihu. Díky tomu mají komplexní znalosti tvaru hlavy, textury a struktury vlasů pro dosažení pečlivě vytvořeného vzhledu tak, aby vyhovoval přirozené údržbě. Naši klienti mohou relaxovat s vědomím, že jsou v odborných rukách. Na problémy s vlasy a vlasovou pokožkou máme řešení z řady konkrétních produktů pro muže. Naše kadeřnice jsou odbornice a specializují se i na pánské barvy, které snižují hladinu viditelných šedin. Jedná se o středně trvalý a přirozený vzhled.

Servis pro muže je kompletní péče počínající perfektním střihem vlasů, pokračující diskrétním zastřižením obočí i chloupků na uších, odholením chloupků na krku až do sportovního trička, příjemným spláchnutím po střihu a zakončená relaxační masáží pokožky hlavy.

 

Dětský střih

V našem studiu nabízíme stříhání dětí všech věkových kategorií. Stříháme nejmenší děti od jejich prvních vlásků až po slečny a mladé muže ve věku teenagerů. Snažíme se dětem vytvořit příjemné prostředí pro jejich dobrý pocit ze stříhání i z návštěvy dětského kadeřnictví. Naše kadeřnice mají zkušenosti se stříháním dětí a vědí jak k malým zákazníkům správně individuálně přistupovat. V dětském kadeřnictví vytváříme klasické i moderní dětské účesy podle aktuálních trendů v dětské módě. Nabízíme dětské střihy a účesy pro mimořádné příležitosti. Poskytujeme odborné poradenství, jak správně pečovat o vlasy dětí.

Vidíte-li, že Vaše dítko potřebuje ostříhat, netrapte se stříháním vlásků doma a bez obav přijďte do našeho studia. Stříhání nebude rozhodně traumatický ani uplakaný zážitek. Naše kadeřnice mají dostatek zkušeností s dětskými zákazníky. Víme, jak správně s dětmi jednat. S dětmi si povídáme a všechno jim vysvětlíme. Pokud je dítě přesto nesvé, můžete si jej posadit na klín, aby bylo během stříhání klidnější.

Před prvním stříháním doporučujeme vzít Vaší ratolest do našeho kadeřnictví pouze na prohlídku. Dítě se tak dobře seznámí s prostředím a prohlédne si všechny používané nástroje. Skvělé cvičení je zahrát si doma na dětské kadeřnictví a ostříhat třeba panenku nebo petržel. Pro větší děti nabízíme širokou škálu zajímavých a veselých účesů, které udělají z holčiček princezny a z chlapečků rytíře nebo slavné fotbalisty.

Barvy a styling

Barvy

Pro většinu žen v dnešní době je barvení vlasů nezbytnou součástí péče o svůj zevnějšek. V mladém věku si často barvíme vlasy proto, že chceme experimentovat nebo se nám zkrátka nelíbí naše barva vlasů. Postupem času nám jde zejména o krytí šedin.

Dejte svým vlasům skvělou lesklou barvu plnou života! S pomocí našich proškolených kadeřníků vyberte tu nejvhodnější pro typ Vaší pleti a vlasů. Kadeřníci ABstudia Most podtrhnou Vaši osobnost, charakter a dodají sílu Vaší sebejistotě. Náš profesionální tým Vám pomůže docílit skvěle vypadající barvy i střihu a pozvedne Vaši náladu.

Doporučujeme přenechat barvení specialistům a nebarvit se sami doma barvou z drogerie. Obyčejné barvy nejsou tak kvalitní jako barvy profesionální a navíc se může stát, že s barvou nebudete spokojeni. Potom je nutné výsledek složitě napravovat a stejně budete nuceni obrátit se na profesionálního kadeřníka.

 

Styling

Styling dokáže vykouzlit z nudného sestřihu famózní účes. Zkušené kadeřnice v našem studiu vědí přesně co a jak použít, aby byl výsledek vždy skvělý.

Úkolem vlasové kosmetiky pro konečnou úpravu a styling vlasů je vytvořit co nejdokonalejší účes, který zvýrazní krásu, lesk a vitalitu Vašich vlasů. Mezi nejčastější požadavky na stylingové produkty patří zpevnění, fixace a prodloužení trvanlivosti účesu, ochrana účesu před nepříznivými povětrnostními vlivy nebo dodání objemu a lesku vlasům.

OLAPLEX

OLAPLEX - nové revoluční salonní ošetření

Naše studio jako první v okolí nabízí revoluční ošetření vlasů OLAPLEX. Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu z Kalifornie, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Jak říkají tvůrci tohoto revolučního materiálu…

 

OLAPLEX regeneruje vlasy zevnitř, takže na vlasy působí spíše jako antibiotika a ne jako obvaz.

OLAPLEX byl prakticky testován na každém typu vlasů – asiatské, evropské, africké, chemicky ošetřené i přírodní. Funguje to! Přejděte na světlejší odstín. Posuňte hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita Vašich vlasů. Už se nemusíte obávat poškození vlasů při zesvětlování a barvení. Jednoduše řečeno...

 

Vlasy můžete barvit, aniž byste je nějak radikálně ničili a jejich kvalita je po barvení v podstatě lepší než před ním !!!

 

OLAPLEX lze použít jako systém pro dokonalé barvení nebo jako samostatné ošetření. Volba je na klientovi, tedy na Vás. Při zesvětlování a barvení vlasů přidáme přípravek Olaplex Bond Multiplier No.1 do zesvětlovače nebo barvy a po opláchnutí barvy z vlasů budeme aplikovat přípravek Bond Perfector No.2. Výrazně se tím sníží poškození vlasů při každém barvení.

Klientům dále nabízíme ošetřující domácí péči Hair Perfector No.3, čímž mohou prodloužit trvanlivost barvy a dodat vlasům potřebnou péči. Domácí péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a ochranu před budoucími chemickými ošetřeními. Přípravek Hair Perfector No.3 Take Home má další úžasné výhody oceňované stovkami klientů.

 

Proč OLAPLEX?
Jak používat OLAPLEX

 

zdroj: www.olaplex.cz

Keratinová kúra

Keratinová kúra

Navraťte namáhaným vlasům půvab a krásu a dopřejte jim rekonstrukční kúru na bázi mořského keratinu a kolagenu. V našem studiu nyní nabízíme tuto novinku, která se celosvětově stává absolutním hitem v péči o vlasy.

Jak působí keratinová kúra

Mořský keratin je určen převážně pro střapaté, chemicky narušené, suché a mdlé vlasy bez lesku. Jedná se o revoluční metodu, která léčí vaše poškozené vlasy, obnovuje vitalitu a zpevňuje vnější i vnitřní strukturu. Po aplikaci budou Vaše vlasy jemné a přirozeně lesklé.

Keratin, látka ze které je tvořen vlas, přináší výživu dovnitř vlasu (kortexu). Svým působením okysličuje a posiluje vlasy. Vlas je kompletně rekonstruován, nepropustná vrstva (kutikula) je uzavřena a obnoven hydrolipidní plášť. Vlasy jsou po ošetření lesklé, silnější, zacelené.

Tento proces je nechemický a na rozdíl od ošetření vlasů Brazilským keratinem, který vlas narovnává, u této metody není změněn charakter vlasů, zůstane jim jejich původní tvar. Proto je vhodný i pro vlnité a kudrnaté vlasy.

Aplikace

Keratin je do vlasů ručně vpracováván a díky tomu jsou pak silnější a přestávají se lámat.

Po aplikaci ve vlasech vydrží 5 až 7 týdnů. Vlasům, které jsou slabé a ulamují se konečky kúra výborně prospívá.

Jedna procedura časově trvá podle délky a hustoty vlasů cca 70 až 80 minut.

Celá kúra se skládá ze tří fází (produktů):
 1. keratin - zavádí rekonstrukční proces do vlasového vlákna.
 2. posilující olej - čistí, posiluje, vyrovnává a hydratuje vlasové vlákno do hloubky.
 3. okyselující maska - posiluje, uzavírá kutikulu a obnovuje hydrolipidní plášť.
 • vhodné pro chemicky narušené vlasy
 • vlasová rekonstrukce prováděna za tepla i studena
 • navrací poškozeným vlasům sílu a lesk
 • nechemický postup
 • vlasy nerovná jen ozdravuje, vhodné i pro kudrnaté vlasy

Cena se stanovuje dle délky a kvality vlasů. Kúru lze opakovat každý měsíc, dokud se vlasy zcela neuzdraví. Doporučujeme alespoň tři návštěvy a v závislosti na poškození pak dále jen udržovací kúry.

Trvalá

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Trvalé zvlnění vlasů

Slovo „trvalá“ má mnoho lidí spojeno s hlavou jako beránek. Možná tomu tak bývalo, v dnešní době však technologie pokročila a trvalé zvlnění vlasů se opět dostává do módy. I když pojmenování zůstává stejné, význam je odlišný.

Pod slovem „trvalá“ si můžete představit hned několik druhů vln a kudrlin, které Vám v našem salonu rádi provedeme.Kromě klasické pevné trvalé, kdy se vlasy natáčí na malé klasické natáčky, můžete vybírat i z následujících variant…

Automatickou součástí každé trvalé je intenzivní hloubkové ošetření. Ať už zvolíte jakoukoli trvalou, krásně bude vypadat jen na zdravých vlasech.

Objemová trvalá

Doporučujeme na vlasy obzvlášť jemné. Natáčí se na veliké natáčky, doba působení je minimální a slouží k získání většího objemu. Vlasy jsou minimálně zvlněné, zato maximálně nadzvednuté od pokožky hlavy. Tuto trvalou můžete u krátkých vlasů opakovat 3x do roka. U vlasů delších je lepší minimálně 6 měsíců počkat.

Lehké zvlnění

Delší vlasy se natočí na pěnové papiloty. Tyto natáčky mají tu výhodu, že na ně můžeme natočit pramen o libovolné tloušťce. Vlasy jsou jemně zvlněny a vypadají opravdu přirozeně. Po necelém roce se dá trvalá opět dotočit, tak, aby nebyl znát odrost.

Normální zvlnění

Pro tento způsob trvalých se používají klasické natáčky s větším průměrem. Vlny jsou opět přirozené, jen nejsou tak volné jako u trvalé předchozí. Zhruba po 6 měsících je možné trvalou doplnit.

Spirálová trvalá

Tato trvalá se může natočit na jakékoli natáčky, které jsme již zmiňovali. Rozdílný je způsob natáčení a to do spirálky. Pokud toužíte po těchto exotických vlnách, počítejte s dostatkem času. Natáčení je pracné a časově dost náročné. Také se spotřebuje větší množství preparační vody.

Sombre

Sombre

Staňte se hvězdou, oslňte vzhledem hollywoodské celebrity! Hit letošního roku! Vlasový styl SOMBRE na nás kouká ze všech stran – z módních fotek, časopisů, filmů i módních přehlídek. Zamilujte si tento styl i Vy, kadeřnice v našem studiu Vám k tomu rády dopomohou.

 

Ombre OUT !!!   Sombre IN !!!

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Od ombre k sombre

V posledních pár letech je ombre módním a velice žádaným účesem. Dramatický kontrast u klasického ombre, kdy tmavě hnědá barva u kořínků postupně přechází ve světlejší tón až k téměř blond u konečků, již není tolik žádaný a ustupuje nové variantě tohoto účesu, která se nazývá Sombre neboli soft (jemné) ombre.

Sombre je oproti klasickému ombré mnohem jemnější, ne tolik kontrastní a vytváří nepatrné přirozené přechody a prosvětlení.

U tohoto trendu je v první řadě kladen důraz na přirozenost, tedy na plynulý a nenásilný přechod barev. Správně by vlasy měly vypadat jako "vyšisované" od sluníčka.

Sombre se hodí pro jakoukoliv délku vlasů. Aplikuje se dokonce i na mikáda a delší boby. Nejefektnější je však na dlouhých vlasech, kdy prosvětlení krásně délku zvýrazní a vlasy dokonce opticky zahustí. Jedná se o trend, který bude opravdu slušet všem typům.

Narovnání vlasů

Permanentní narovnání vlasů

Uvažovaly jste někdy o narovnání vlasů? Už vás nebaví vlny? Máte vlasy krepaté? Musíte si je denně žehlit a pokud je venku vlhko nebo déšť stejně se znovu zvlní? Co takhle hebké, rovné a lesklé vlasy? Navštivte naše studio a naše vyškolené kadeřnice Vám vlasy odborně narovnají.

.

Strait Styling Glatt je profesionální styling pro narovnání vlasů a to i obtížně narovnatelných či barvených, navíc s obsahem pečujícího komplexu Active Care+. Jedná se o novou unikátní metodu pro všechny, kteří touží po rovných vlasech bez krepatění. Máte-li vlasy od přírody kudrnaté, vlnité nebo krepaté a toužíte je mít rovné, máte dvě možnosti. Buď si vlasy budete denně žehlit a modlit se ať neprší, nebo se svěříte kadeřníkovi, který vám vlasy permanentně narovná.

Kolika času to zabere? Po 2 hodinách v salónu budete mít perfektně rovné vlasy na několik měsíců a to i poté co Vám navlhnou. Dále stačí narovnávat pouze odrostlé vlasy, které by měly mít minimálně 4 cm.

Prodlužování vlasů

Prodlužování a zahušťování vlasů

Nejste spokojená s délkou nebo hustotou svých vlasů? Už jste vyzkoušela všechno možné a výsledek je mizivý? Chcete už konečně být spokojená se svými vlasy?

V našem studiu jsme pro Vás připravili novou sloužbu prodlužování, zhušťování a melírování pravými lidskými vlasy té nejvyšší kvality. Rádi Vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího typu a délky vlasů právě pro Vás. Pro aplikaci vlasových pramínků používáme keratin, který je nejpřirozenější a vlastním vlasům nejbližší, protože právě keratin je ve vlasu obsažen.

Prodlužování vlasů provádí kadeřnice s více praxí více než 10 let.

Používané vlasy

Našim klientkám nabízíme dva typy vlasů, a to vlasy středoevropské (panenské) a potom také vlasy indické.

 • žádné omezení, je možné se koupat v moři, chodit do sauny, solária apod.
 • průměrný počet pro prodloužení je 100 pramínků, pro zahuštění je 50 pramínků v závislosti na struktuře a délce vlasů klientky
 • minimální délka pro prodloužení je 10 cm
 • pro další péči je nutný pouze speciální kartáč, který můžete zakoupit v našem studiu
Středoevropské vlasy

Středoevropské vlasy jsou nejžádanějším typem vlasů, protože jejich struktura je identická s našimi vlasy. Jsou jemné, dostupné v mnoha odstínech i typech kadeřavosti. Jde o přírodní vlasy v různých délkách a vlasy se mohou barvit, odbarvovat dle přání klientky a vlasy při správné péči vydrží i několik let. Na tento typ vlasů není potřeba používat speciální přípravky.

Indické vlasy

Indické vlasy jsou vhodné pro zákaznice s pevnějšími a hrubšími vlasy a pro docílení extra hustého objemu. Jsou dostupné v mnoha odstínech i délkách, nabízíme i extravagantnější odstíny. Tento typ vlasů je již barvený a mírně se vlní, což ocení klientky s vlnitými, či kudrnatými vlasy.

Videoukázky

Videoukázky

Na této stránce přinášíme pro představu případných klientů videoukázky kadeřnických technik, které v našem studiu provádíme. Publikované videoukázky jsou z volně přístupných zdrojů s uvedením jejich autora.

Technika barvení Flamboyage

 

Střih Graduated Bob