O stárnutí kůže

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

O stárnutí kůže

Běh času nelze zvrátit a tak jsou jeho projevy s přibývajícím věkem na pleti čím dál viditelnější. Proti stárnutí pleti je třeba již od mládí bojovat kvalitními kosmetickými produkty a pravidelnou kosmetickou péčí. Stárnutí kůže je přirozený proces, spočívající ve snížení biologické aktivity buněk v těle, zpomalení regeneračních procesů a ztrátě schopností přizpůsobování.

Stárnutí kůže není pouze přímým důsledkem plynutí času, ale také výsledkem působení dalších faktorů.

Faktory ovlivňující stárnutí kůže lze rozdělit na:

  • genetické faktory a spolupůsobící vnější faktory, jako jsou UV záření, znečištění životního prostředí, kouření, nesprávná péče;
  • vnitřní faktory spojené s poruchami hormonální rovnováhy, nesprávným stravováním a nedostatkem vitamínů.

Procesy stárnutí kůže

  • Jedním z prvních příznaků stárnutí kůže je její suchost, způsobená ztrátou schopnosti vázat vodu a zadržovat ji v pokožce. Kůže ztrácí dosavadní pružnosti, dochází k dehydrataci, mimické vrásky jsou viditelnější.
  • Objevují se drobné vrásky kolem očí a úst.
  • Pokožka se ztenčuje a je drsnější, keratinocyty se množí zpomaleným tempem.
  • Sekrece melaninu je nerovnoměrná, výsledkem jsou početné hnědé skvrny na nezakrytých částech těla – objevují se pigmentové skvrny.
  • Fibroblasty jsou stále méně aktivní. Zhoršuje se aktivita kolagenových a elastinových vláken, dochází k redukci jejich struktury.
  • Dochází ke změně oběhu krvi ve vlásečnicích, výsledkem je značná křehkost kapilár.

 

Aby se procesu stárnutí kůže předešlo, je potřeba ovlivnit výše uvedené procesy používáním produktů s obsahem biologicky aktivních látek tzv. kosmeceutik. V našem salonu pracujeme s revolučními kosmeceutickými přípravky značky Larens Professional s komplexem přírodních peptidů.

Více se o těchto produktech dozvíte na následujících stránkách.