Interiér

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

Interiér studia

Na této stránce bychom Vám rádi představili interiér našeho studia, aby potencionální klienti věděli "do čeho jdou".

Image not available

Kadeřnictví

Nejdůležitějším prostorem našeho studia je prostor kadeřnictví. Klientům jsou zde k dispozici dvě plně funkční kadeřnická pracoviště.
Kadeřnictví je moderně vybaveno, abychom mohli realizovat veškeré kadeřnické úkony, které jsou v nabídce našeho studia.

Image not available

V druhé části prostoru kadeřnictví se nachází mycí centrum, kde Vám budou šetrně omyty vlasy po barvení či před realizací střihu.
V relaxační zóne Vám pak během čekání mezi procedúrami nabídneme šálek kvalitní kávy Arabica se sklenicí nealkoholického nápoje, aby Váš pobyt v našem studiu byl ještě příjemnější. V případě zájmu jsou k dispozici časopisy se zaměřením na krásu a péči o lidské tělo.

V druhé části kadeřnictví se nachází mycí centrum, kde Vám budou šetrně omyty vlasy.
V relaxační zóne Vám mezi procedúrami nabídneme šálek kávy Arabica se sklenicí naší sodovky.

Image not available

Pracoviště č.1 je primární pracoviště, kde provádíme veškeré kosmetické úkony nabízené naším studiem.
Kosmetické lůžko je velice pohodlné, výškově i stranově nastavitelné a díky tomu má opravdu flexibilní použití. Můžete zde relaxovat při naší kosmetice nebo absolvovat ošetření pleti mikrojehličkovým perem. Stejně tak zde provádíme permanetní make up, pro jehož realizaci je díky možnosti natočení přímo ideální. Stejně tak je zde realizováno klasické tetování i vizážistické služby.

Na pracovišti č.1 je provádíme veškeré kosmetické úkony.
Kosmetické lůžko je výškově i stranově nastavitelné a má flexibilní použití.
Provádíme zde také permanentní make up, tattoo i terapii Dermapenem.

Image not available

Masáže

Pracoviště č.2 je zaměřeno zejména na poskytování zeštíhlovacích kúr Lipolaserem. Po dobu kúry pro Vás vytvoříme příjemnou relaxační atmosféru. Ztlumíme osvětlení a pustíme Vám uklidňující hudbu, takže si budete moci zeštíhlovací kúru dokonale užít.
Pracoviště dále využíváme pro realizaci permanentního prodloužení řas, kde naopak využíváme plného osvětlení.
V neposlední řade zde probíhají také masérské služby.

Zeštíhlovací kúry

Prodlužování řas

Pracoviště č.2 je zaměřeno na poskytování zeštíhlovacích kúr Lipolaserem. Po dobu kúry pro Vás vytvoříme příjemnou atmosféru s tlumeným osvětlením a uklidňující hudbou. Pracoviště dále využíváme pro realizaci permanentního prodloužení řas a masérských služeb.

kúry

Zeštíhlovací

Prodlužování řas

řas

Masáže

Zeštíhlovací kúry

Masáže

Prodlužování řas